Zobrazených 1–12 z 47 výsledkov

1611 Tričko 1 ROK

12,1813,44 s DPH
Detské tričko vyrobené z kvalitnej organickej bavlny. Potlač mena podľa vašej voľby. Jedinečný darček pre vaše dieťatko. Možnosť výberu z verzií s krátkym alebo dlhým rukávom.

1003/B Košieľka TRAJA ANJELI

7,98 s DPH
Jednoduchá krstová košieľka s potlačou troch anjelikov.

975 Body s menom

6,729,66 s DPH
Klasické detské body s menom vyrobené z kvalitnej organickej bavlny. Body má zapínanie na ramienkach na patentné gombíky a medzi nožičkami. Potlač mena podľa vašej voľby (DTG potlač - potlačené farby sú na vodnej báze, čím sa zaručí jemnosť potlače na dotyk). Zapínanie na krku a medzi nožičkami na patentné gombíky. Jedinečný darček pre vaše dieťatko. Možnosť výberu z verzií s krátkym alebo dlhým rukávom.

1000-17 Košieľka s golierikom BELO

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom BELO je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-16 Košieľka s golierikom LISTOČKY

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom LISTOČKY je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-15 Košieľka s golierikom MARGARET

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom MARGARET je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-12 Košieľka s golierikom MACKO

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom MACKO je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-11 Košieľka s golierikom MAŠĽA

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom MAŠĽA je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-10 Košieľka s golierikom VTÁČIKY

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom VTÁČIKY je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

7043 Svadobný podbradník DUO

33,60 s DPH
Svadobný podbradník duo je symbolickým a dekoratívnym prvkom, ktorý pridá osobný dotyk k vašej svadobnej oslave. Podbradník je vyrobený z bieleho saténu, ktorý je elegantný a hladký materiál často používaný na svadobné doplnky a oblečenie. Podbradník je špeciálne určený pre manželku a manžela, ktorí sú spojení týmto krásnym doplnkom v tvare srdca. Na podbradník sa vyšíva meno ženy a muža. Mená môžu byť vyšívané zlatými, striebornými, svetloružovými, svetlomodrými alebo zelenými nitkami podľa vašich predstáv a farieb, ktoré sa hodia k celkovej farebnej schéme svadby. V spodnej časti podbradníka sú vyšívané hrdličky a prstene ako romantický symbol spojený so svadbou a manželstvom. Medzi menami snúbencov je vyšité motto v nasledovnom znení: "nech sa vaše srdcia navždy spoja a už nikdy nerozdvoja.

1000-1 Košieľka s golierikom MOTÝĽ

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom MOTÝĽ je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000-8 Košieľka s golierikom RUŽIČKY

7,14 s DPH
Košieľka s golierikom RUŽIČKY je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

Naša ponuka produktov na vyšívanie a potlač zahŕňa nielen krstové košieľky, ale aj ďalšie odevy, darčekové predmety a textilné výrobky,pričom naše výrobky sú vyrobené tu na Slovensku. Využite našu personalizáciu na vytvorenie jedinečných a špeciálnych darčekov pre svojich blízkych. S rokmi skúseností sme sa stali známymi pre poskytovanie najvyššej kvality za skvelé ceny. Zároveň dbáme na ekologický prístup a udržateľnosť pri výrobe našich produktov.