Zobrazených 1–12 z 51 výsledkov

1003/30 Košieľka na krst FOLK

13,44 s DPH
Košieľka na krst FOLK je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Rokmi overený strih, kvalita a dizajn robí tieto košieľky jednými z najlepších na Slovenskom trhu. Používané sú prevažne na krst alebo ďalšie vyšívanie napríklad pre partnerov B2B. V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1003/29 Košieľka na krst SRDIEČKA

13,44 s DPH
Košieľka na krst SRDIEČKA je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Rokmi overený strih, kvalita a dizajn robí tieto košieľky jednými z najlepších na Slovenskom trhu. Používané sú prevažne na krst alebo ďalšie vyšívanie napríklad pre partnerov B2B. V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1611 Tričko 1 ROK / 2 ROKY

12,1813,44 s DPH
Detské tričko 1 ROK / 2 ROKY je vyrobené z kvalitnej organickej bavlny. Potlač mena podľa vašej voľby. Jedinečný darček pre vaše dieťatko. Možnosť výberu z verzií s krátkym alebo dlhým rukávom.

1003/B Košieľka na krst TRAJA ANJELI

10,08 s DPH
Košieľka na krst TRAJA ANJELI s potlačou DTG (potlačené farby sú na vodnej báze, čím sa zaručí jemnosť potlače na dotyk) je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Rokmi overený strih, kvalita a dizajn robí tieto košieľky jednými z najlepších na Slovenskom trhu. Používané sú prevažne na krst alebo ďalšie vyšívanie napríklad pre partnerov B2B. V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

975 Body s menom

14,2816,80 s DPH
Klasické detské body s menom vyrobené z kvalitnej organickej bavlny. Body má zapínanie na ramienkach na patentné gombíky a medzi nožičkami. Potlač mena podľa vašej voľby (DTG potlač - potlačené farby sú na vodnej báze, čím sa zaručí jemnosť potlače na dotyk). Zapínanie na ramenách a medzi nôžkami na patentné gombíky zjednoduší každodenné obliekanie a vyzliekanie. Jedinečný darček pre vaše dieťatko. Možnosť výberu z verzií s krátkym alebo dlhým rukávom.

1000/17 Košieľka s golierikom BELO

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom BELO je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000/16 Košieľka s golierikom LÍSTOČKY

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom LÍSTOČKY je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000/15 Košieľka s golierikom MARGARET

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom MARGARET je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000/12 Košieľka s golierikom MACKO

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom MACKO je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000/11 Košieľka s golierikom MAŠĽA

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom MAŠĽA je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1000/10 Košieľka s golierikom VTÁČIKY

7,98 s DPH
Košieľka s golierikom VTÁČIKY je vyrobená zo 100% organickej tkanej bavlny. Vzhľadom na to, že košieľky neobsahujú výšivku ani potlač sú vhodné aj pre vlastnú tvorbu (napr. maľovanie, vyšívanie). V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

1499 Saténová krstová košieľka NIKA

11,76 s DPH
Saténová krstová košieľka NIKA zo 100% polyesteru zdobená golierikom a volánikmi. Používané sú prevažne na krst alebo ďalšie vyšívanie napríklad pre partnerov B2B. V prípade, že máte záujem o vyšitie košieľky ku krstu priamo od nás stačí ak si vypíšete potrebné informácie do formulára a my sa o to postaráme.

Naša ponuka produktov na vyšívanie a potlač zahŕňa nielen krstové košieľky, ale aj ďalšie odevy, darčekové predmety a textilné výrobky,pričom naše výrobky sú vyrobené tu na Slovensku. Využite našu personalizáciu na vytvorenie jedinečných a špeciálnych darčekov pre svojich blízkych. S rokmi skúseností sme sa stali známymi pre poskytovanie najvyššej kvality za skvelé ceny. Zároveň dbáme na ekologický prístup a udržateľnosť pri výrobe našich produktov.