Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

1033 Papučky MILANKO

4,62 s DPH
Papučky Milanko zo 100% organickej bavlny. Kombinácia dvoch druhov bavlnených materiálov vytvára pekný efekt spolu so všitou farebnou výpustkou. Spodná časť papučky je taktiež spevnená dvoma vrstvami bavlny. Ukončenie tvorí pružná manžetka, ktorá zabezpečí, že papučky budú spoľahlivo držať na nožičkách vašich bábätiek.

1034 Papučky MOTÝĽ

8,40 s DPH
Precízne vypracované dvojvrstvové papučky Motýľ zo 100% organickej bavlny s výšivkou motýlika v prednej časti a saténovou výpustkou v jeho okraji. Efektné riasenie v hornej časti všitou mäkkou gumičkou zároveň plní funkciu uchytenia na nožičke dieťatka.

1035 Papučky MACKO

5,88 s DPH
Papučky Macko sú vyrobené z mäkučkej 100% organickej bavlny, ktorá zabezpečuje pohodlie pre citlivé nožičky vašich malých bábätiek. Každá papučka je dvojvrstvová, čo znamená, že nožičky vášho dieťaťa budú nielen v teple, ale aj uložené v pohodlí. Vrch papučiek je zdobený roztomilou výšivkou medvedíka. Papučky sú k dispozícií v rôznych farebných variáciách - vhodné sú pre chlapcov aj dievčatá. Ukončené sú pružnou farebnou manžetkou, ktorá zabezpečuje, že papučky dobre sedia na nožičkách a nekĺzajú sa.

1038B Papučky bavlna

3,36 s DPH
Papučky sú vyrobené zo 100% organickej bavlny. Zdobené sú saténovou aplikáciou. Spodná časť spevnená dvoma vrstvami materiálu. Ukončenie tvorí pružná manžetka, ktorá zabezpečí, že papučky budú spoľahlivo držať na nožičkách vašich bábätiek.

1038Z Papučky ZAMAT

3,73 s DPH
Papučky z mäkučkého príjemného plyšu s našitou saténovou aplikáciou, spevnenou dvoma vrstvami materiálu. Ukončené pružnou zhrňovacou manžetkou.

1072 Čižmičky SATÉNKY

10,50 s DPH
Sviatočné saténové čižmičky na slávnostné príležitosti, ozdobia aj zahrejú nožičky. Vo vrchnej časti sa uväzujú saténovou stužkou.

1074 Čižmičky

14,28 s DPH
Nožičky v teplúčku. Čižmičky z pleteného flisu podšité polyesterovou kožušinkou. Jednoduché obutie, zapínanie na suchý zips.

1075 Čižmičky ROLNIČKY

Original price was: €16,38.Current price is: €13,66. s DPH
Čižmičky určené pre batoľatá zo 100% polyesteru (flisu) s kožušinovou podšívkou zahrejú nožičky každého bábätka. Po stranách sú zdobené výšivkou a všitými malými roľničkami, ktoré pri pohybe jemne cinkajú. Praktické zapínanie na suché zipsy po celej výške čižmičiek veľmi uľahčuje nasúvanie nožičiek malého bábätka. Vystužená podrážka je opatrená protišmykom.

1076 Návleky na obuv

11,76 s DPH
Výrobok je vyrobený z šušťákoviny zloženej z 100% polyesteru. Návleky z tohto nepremokavého materiálu dokonale ochránia fusaky, deky, ako aj sedačku či kreslo v aute pred špinou z obuvi. Stačí ľahko vsunúť topánky cez priestraný otvor do návleku a pomocou skracovača stiahnuť otvor okolo nožičiek. Takto sú topánky alebo čižmičky bezpečne uzatvorené. Vaše dieťa tak môže hravo kopať nožičkami koľko len bude chcieť.

597 Papučky OČI

5,46 s DPH
Huňaté kojenecké papučky zdobené očkami a nosom, ukončené do pružnej manžetky.

6024 Papučky HUŇKA

5,88 s DPH
Mäkké zateplené huňaté kojenecké papučky s mašličkou.

6025 Papučky oteplené

4,20 s DPH
Huňaté zateplené kojenecké papučky so saténovou výpustkou. Ukončenie tvorí pružná manžetka.