Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

2038 Deka do autosedačky – Letná

24,78 s DPH
Deka do vajíčka alebo autosedačky. Dvojitá vrstva bavlny, v strede zapínanie na zips, spodná časť uzatvárateľná na patentné gombíky. Deka má otvory pre bezpečnostné pásy.

498 Kuklička Evička

26,04 s DPH
Kuklička pre dieťatko so širokým využitím ako deka, zavinovačka, fusačik – zahreje a upokojuje. Vyrobená z jemného mäkučkého 100% polyesteru s krátkym

499 Autodeka KUKLA

31,08 s DPH
Praktická deka do vajíčka alebo autosedačky s kapucňou. Deka má otvory na 5 bodové bezpečnostné pásy. Zapínanie vpredu na suchý zips, vnútro sa zapína na patentné gombíky. S výšivkou myšky.

500 Autodeka MEDVEDÍKY

37,80 s DPH
Praktická jednofarebná autodeka s kapucňou a nožičkami do vajíčka alebo autosedačky. Zapínanie na patentné gombíky vo vnútornej časti a na suchý zips na vrchnej zavinovacej časti. Deky má otvory na 5 bodové bezpečnostné pásy. Z vnútra bavlnená podšívka.

501 Autodeka OVEČKA

54,18 s DPH
Teplučký fusak s možnosťou použitia v detskej autosedačke „vajíčko“ alebo v kočíku. Autodeka OVEČKA má vonkajší materiál je zo 100% polyesteru – flisu. Vrchná časť fusačika sa dá stiahnuť do kapucne, čím sa zmenší otvor tak, aby dieťatko bolo v teplúčku. Ak je dieťatko už chodiace stačí fusak zazipsovať a obuté nožičky môžu vytŕčať spod fusaka, takže celkové využitie je dlhodobé. Prevrátením spodnej časti a rozpnutím zipsu dostaneme fusak do úplne rovnej plochy - môže slúžiť ako podložka.

502 Autodeka BON VOYAGE

44,94 s DPH
Praktická príjemne hrejivá deka Bon voyage je ideálna do autosedačky hlavne v prechodnom období. Je vybavená otvormi na bezpečnostné pásy s 5-bodovým zapínaním do autosedačky s možnosťou využívania aj vo vajíčku a športovom kočiari.

503 Deka s podhlavníkom

39,90 s DPH
Praktická deka s podhlavníkom - autodeka do vajíčka, ktorá by nemala chýbať v žiadnej výbavičke pre dieťatko. Vrchná časť z mäkučkého hrejivého 100% flisu. Podšívka z príjemnej 100% organickej bavlny. Výplň autodeky tvorí 100% polyesterové rúno. Autodeka má otvory na bezpečnostné pásy s jednoduchou manipuláciou. V zadnej hornej časti sa nachádza úchyt stiahnutý mäkkou gumičkou na zabezpečenie autodeky proti skĺznutiu. Zapínanie na zips s ochranou na bradu doplnené patentnými gombíkmi v dolnej časti a efektnou výšivkou. Doplnkom je podhlavník na spevnenie hlavičky dieťatka. Vnútorný materiál podšívka podľa aktuálnej ponuky.  

505 Deka do autosedačky TEDDY

39,90 s DPH
Bavlnená deka do vajíčka alebo autosedačky, vyplnená mäkkou penou. Zapínanie v strede na zips s ochranou na bradu. Deka má otvory pre bezpečnostné pásy.

Autodeky