Zobrazených 1–12 z 95 výsledkov

1065 Súprava CIP CIP

20,16 s DPH
Roztomilá trojdielna súpravička vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti zdobená výšivkou vtáčikov. Dupačky stiahnuté do sedielka. Na ramenách a v rozkroku zapínanie na patentné gombíky. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky.

1080 Súprava s vestou

26,4627,72 s DPH
Bavlnená súprava v elegantnom štýle. Predný diel kabátika ozvláštnený saténovou vestou - neodnímateľnou a motýlikom. Nohavice zospodu do pružného patentu a čiapka bez šnúrok.

1082 Súprava BETKA

19,91 s DPH
Plyšová sviatočná súprava pre dievčatká obsahuje nohavice, kabátik a čiapku. Zdobená striebornou výšivkou a všitým organzovým volánikom so strieborným okrajom. Kabátik so zapínaním na 2 cvoky. Nohavice majú široký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. V spodnej časti nohavíc aj na rukávoch kabátika sú manžetky, nad ktorými je ozdobný volánik. Čiapočka na uväzovanie.

1085 Súprava MARKO

23,10 s DPH
Zamatová súprava MARKO je ideálna na bežné nosenie, ale aj sviatočné príležitosti.  Polodupačky majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. V dolnej časti uzavreté nohy stiahnuté pružnými manžetkami. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.  

1086 Súprava ZAJO

15,00 s DPH
Zamatová súpravička ZAJO s výšivkou smelého zajka je vhodná nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne slávnostnejšie príležitosti. Polodupačky majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. V dolnej časti uzavreté nohy stiahnuté pružnými manžetkami. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1088 Súprava MAJO

23,10 s DPH
Klasická zamatová súprava na bežné nosenie. Dupačky majú zapínanie na ramenách a rozopínanie medzi nôžkami pre ľahšie prebaľovanie bábätka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1090 Súprava ZAJKO

13,00 s DPH
Zamatová súpravička s výšivkou zajka je vhodná nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne slávnostnejšie príležitosti. Dupačky majú zapínanie na ramenách a rozopínanie medzi nôžkami pre ľahšie prebaľovanie bábätka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1092 Zamatová súprava ZAMKO

31,5032,89 s DPH
Trojdielna dojčenská súprava z mäkučkého plyšu. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky a rukávmi ukončenými zhrňovacími pružnými manžetkami. Dupačky rozopínateľné v dolnej časti pre ľahšie prebaľovanie. Čiapka na uväzovanie z príjemného zamatového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka.

1094 Zamatová súprava ZITKA

37,67 s DPH
Trojdielna dojčenská súprava z mäkučkého plyšu. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky, rukávmi ukončenými pružnými manžetkami a zdobený organzovými volánmi. Nohavice majú pružný široký pás, ktorý netlačí bruško dieťatka a dá sa v prípade potreby zhrnúť. Ukončené sú celými chodidlami s gumou okolo päty. Nasúvacia čiapka z príjemného zmesového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka.

1660 Oblek DÁVID

40,61 s DPH
Elegantný a štýlový chlapčenský oblek na slávnostné príležitosti. Sako na zapínanie vpredu na gombíky, nohavice klasické v páse zapracovaná guma, ktorá sa dá regulovať podľa potreby. Celý oblek je z vnútornej strany vypodšívkovaný a do detailov vypracovaný.

1662 Športový oblek TRAKO

39,1940,61 s DPH
Chlapčenský športový oblek mestského štýlu. Sako so zapínaním na gombíky s dvoma vreckami. Na rukávoch lakťovky. Nohavice sú v páse do gumy, majú ozdobný gombík a funkčné vrecká. Farebné ozdobné štepovanie a uzávierky.

1735 Mikina SLÁVKA

25,0626,46 s DPH
Pohodlná kvietkovaná mikina zo 100% organickej bavlny so zapínaním na patentné gombíky s predlženým strihom. Vpredu sa nachádzajú dve funkčné vrecká. Pri krku a spodnom okraji je mikina ukončená volánikmi. Rukávy sú ukončené pružnou manžetkou s gumou.

Detské oblečenie – Súpravy