Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

1065D Dupačky CIP CIP

11,76 s DPH
Dupačky CIP CIP z mäkkej 100% organickej bavlny s rozšíreným strihom, naberané v sedielku. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka vtáčikov podlepená z rubovej strany ochrannou látkou - nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

1401 Dupačky JACKIE

Original price was: €13,86.Current price is: €8,40. s DPH
Dupačky JACKIE s výšivkou a vreckom na brušku. Mäkká 100% bavlna zaručí, že sa vaše dieťatko bude cítiť pohodlne. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku dieťatka.

1402 Dupačky ZEBRIČKA

10,9011,76 s DPH
Dupačky Zebrička z mäkkej 100% organickej bavlny. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka na sedielku podlepená z rubovej strany ochrannou látkou - nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

1405 Dupačky MILÁČIK

17,22 s DPH
Sviatočné dupačky Miláčik sú vyrobené z jemného a teplého zamatu. Na spodu sa nachádza pružný patent, ktorý zabezpečuje, že dupačky pekne sedia a nevyhŕňajú sa. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Na prednom diely roztomilá aplikácia psíka s mašličkou.

1406 Dupačky ELEPHANT

10,90 s DPH
Veselé prúžkované dupačky Elephant zo 100% organickej bavlny. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka na prednej strane podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

1411 Dupačky ŽIRAFKA s vreckom

12,60 s DPH
Roztomilé dupačky Žirafka s vreckom z kvalitnej 100% bavlny. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

1412 Dupačky Pusik

9,5311,76 s DPH
Dupačky Pusik zo 100% organickej vzorovanej bavlny s milou výšivkou macka na prednom diele. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

1837 D Dupačky TODKO

11,76 s DPH
Dupačky Todko z príjemnej a kvalitnej 100% organickej bavlny s výšivkou levíka. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka na sedielku podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

751D Dupačky JUMBO

10,92 s DPH
Kvalitné dupačky Jumbo zo 100% organickej bavlny s výšivkou sloníka na prednej strane. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

831D Dupačky MEDVEDÍKY

10,92 s DPH
Rozkošné dupačky Medvedíky zo 100% organickej bavlny s výšivkou troch medvedíkov na prednej strane. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka.

Dupačky