O firme RICHELIEU

Richelieu začala svoju činnosť v roku 1992. Sme slovenský výrobca dojčenského a detského textilu. V našej ponuke nájdete široký výber detských výrobkov: body, dupačky, polodupačky, nohavice, bavlnené košieľky, krstové košieľky, krstové sety, krstové zavinovačky,  kabátiky, mikiny, tričká, overaly, šaty,  spacie vaky, čiapky, čelenky , rukavičky, papučky, deky do autosedačky, fusáky, zimné overaly, plienky, skrátka celý dojčenský sortiment.

Zdravie a bezpečnosť Vášho dieťatka sú pre nás samozrejmosťou a prioritou. Všetko detské oblečenie  vyrábame z materiálov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky na dojčenský a detský textil. Kvalitou, originalitou a najmä zodpovedným prístupom  sme si vybudovali pevné a úspešné miesto nielen na Slovenskom trhu. Výrobky vyvážame do Českej republiky, Anglicka, Ameriky a do vzdialenej Austrálie. Všetky použité materiály sú overené štátnou skúšobňou a sú certifikované (splňujú Oekotex standart). Našim zákazníkom vieme ponúknuť dlhoročné skúsenosti a produkty, ktoré sú vyrobené výhradne na Slovensku.

Oblečenie vyrábame podľa vlastných návrhov. Prispôsobujeme sa módnym trendom a samozrejme aj požiadavkám našich malých klientov. Pohodlnosť  nosenia a kvalita idú ruka v ruke. Naša firma  poskytuje  služby  v oblasti priemyselného vyšívania od spracovania programu až po samotné vyšívanie. Novinka ktorou ozvláštňujeme nielen svoje výrobky je tiež  spracovanie programu a potlač výrobkov. (Oekotex standart 100). Poskytovaním týchto služieb kvalitne spracovanými vyšívacími  programami a používaním kvalitných materiálov/nite, farby/ sme si získali priazeň mnohých zákazníkov.