1318 Polodupačky jednofarebné

8,40 s DPH
Jednofarebné polodupačky z kvalitnej 100% organickej bavlny zaručujú príjemný dotyk pre jemnú detskú pokožku. S uzavretou nohou poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Mäkký pružný pás zabezpečí pohodlné nosenie a netlačí. Všité lampasy po stranách pridávajú polodupačkám jedinečný a hravý vzhľad.

1322 Polodupačky LINK

7,56 s DPH
Polodupačky Link zo 100% vzorovanej organickej bavlny zaručujú príjemný dotyk pre jemnú detskú pokožku. S uzavretou nohou poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Široký pružný pás zabezpečí pohodlné nosenie a netlačí. V prednej časti sú náznaky vreciek.

586 Polodupačky Chlpáčik

10,08 s DPH
Teplé polodupačky Chlpáčik z príjemného huňatého 100% polyesteru. V pase mäkký zhrňovací pružný pás, zabezpečí pohodlné nosenie a netlačí bruško dieťatka. S uzavretou nohou stiahnutou pružnou manžetkou poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Ideálne na chladné dni, aby bolo vaše dieťatko v pohodlí a tepľúčku.

587 Polodupačky Chlpáčik s podšívkou

13,44 s DPH
Teplé polodupačky Chlpáčik z príjemného 100% polyesteru s podšívkou zo 100% bavlny. V pase mäkký zhrňovací pružný pás, zabezpečí pohodlné nosenie a netlačí bruško dieťatka. S uzavretou nohou stiahnutou pružnou manžetkou poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Ideálne na chladné dni, aby bolo vaše dieťatko v pohodlí a tepľúčku.

773 Polodupačky na zapínanie

14,70 s DPH
Teplákové polodupačky na zapínanie zo 100% bavlny z rubovej strany s počesom. V dolnej časti uzavreté nohy stiahnuté pružnými manžetami poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Nohavice majú zapínanie medzi nohami na patentné gombíky a zhrňovací pružný rebrový pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. Zdobené výšivkou na jednej strane.

775 Polodupačky KLASIK

7,56 s DPH
Polodupačky Klasik z kvalitnej 100% organickej bavlny zaručí príjemný dotyk pre jemnú detskú pokožku. S uzavretou nohou poskytujú teplú a bezstarostnú ochranu nožičiek vášho dieťatka. Mäkký pružný pás zabezpečí pohodlné nosenie a netlačí bruško. Ich jednofarebný dizajn umožňuje ľahké kombinovanie s rôznymi kúskami oblečenia.

Polodupačky