Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

2404 Pyžamko LOLKO

20,1622,26 s DPH
Detské pyžamko LOLKO vyrobené zo 100% organickej bavlny. Tričko s dlhým rukávom s veľkou potlačou DTG (potlačené farby sú na vodnej báze, čím sa zaručí jemnosť potlače na dotyk). Nohavice sú v pase do gumy ukončené pružným lemom. Pyžamo pre spokojný spánok detičiek doma aj v škôlke.

2405 Nočná košeľa NELKA

16,38 s DPH
Nočná košeľa NELKA je košieľka na spanie pre detičky . Je vyrobená zo 100% bavlny a je skvelým doplnok na letné dni, ktorý nahrádza pyžamo. Možnosť kúpiť do kombinácie nočnú košieľku pre mamičky.

2406 Nočná košeľa NELA

24,78 s DPH
Nočná košeľa NELA je košieľka na spanie pre mamičky. Je vyrobená zo 100% bavlny a je skvelým doplnok na letné dni, ktorý nahrádza pyžamo. Možnosť kúpiť do kombinácie nočnú košieľku pre dievčatká.

2408 Zateplený vak PERINBABKA

25,6232,76 s DPH
Bavlnený zateplený vak Perinbabka na spanie so 100% antibakteriálnym polyesterovým rúnom. Zabezpečí pohodlie a hrejivé tepľúčko pre vaše dieťatko. Môže slúžiť aj ako domáce oblečenie, ktoré ochráni pred chladom napríklad pri hre na podlahe. Nôžky viete pomocou pružných manžetiek jednoduchým zhrnutím uzatvoriť. Okrem toho má vak na oboch ramenách reguláciu na nastavenie potrebnej dĺžky pre vaše dieťatko a tak sa dá povedať, že porastie s vaším drobcom. Vonkajšia vrstva a podšívka vaku je zo 100% bavlnenej látky. Výplň pozostáva z rúna, ktoré tvorí bioaktívna polyesterová striž s iónmi striebra implementovaných priamo do hmoty. Tým je zaručené, že sa v teplom a vlhkom prostredí nemnožia baktérie a vírusy a rúno tak má antibakteriálne vlastnosti. Zároveň má dobrú priedušnosť. Vak má v prednej časti všitý obojsmerný zips so všitou ochranou.

2409 Pyžamo MIRIAM s vankúšom

28,9831,92 s DPH
Pyžamo Miriam si ihneď zamilujú vaše malé parádnice. Očarí aj mamičky, ktoré chcú pre svoje princezné niečo výnimočné. Súprava trička s krátkym rukávom a dlhými nohavičkami je ušitá zo 100% kvalitnej bavlny. Tričko má okrúhly výstrih so všitým pružným lemom, krátke rukávy sú zdobené volánikmi. Na tričku je potlač doplnená o 3D sukničku. Nohavice majú v páse všitú mäkkú gumu a v dolnej časti sú zriasené jemnou gumičkou. Súčasťou balenia je aj rozkošný bavlnený vankúšik „mojkáčik“ s rovnakým vzorom potlače ako je aj na tričku pyžamka. Pohodlie a funkčnosť výrobku je pre nás prvoradá. SLADKÉ  SPINKANIE.

2410 Pyžamo MIRKO s vankúšom

28,1430,24 s DPH
Pyžamo Mirko, určite poteší každého drobca. Súprava trička s krátkym rukávom a dlhými nohavicami je ušitá z kvalitnej 100% bavlny. Tričko má všitý pružný lem v rukávoch, v okrúhlom výstrihu ako aj v dolnej časti, čo ocenia mamičky ktorým vadí ak pri spinkaní chrbátik dieťatka ostáva často odhalený, nakoľko sa pyžamko zvykne vyhrnúť. Pružný lem na predĺženom tričku by tomu mal zabrániť. Prednú časť trička zdobí pestrofarebná potlač. Nohavice majú v páse všitú mäkkú gumu. Ťahaniu nohavíc po zemi zabráni pružný lem všitý v dolnej časti nohavíc. Súčasťou balenia je aj rozkošný bavlnený vankúšik „mojkáčik“ s rovnakým vzorom potlače ako je na tričku pyžamka. Výplň vankúšika tvorí 100% polyesterové antialergické guľôčkové rúno. Pohodlie a funkčnosť výrobku je pre nás prvoradá. SLADKÉ  SNY.

Pyžamká a nočné košele