Zobrazených 1–12 z 36 výsledkov

1065 Súprava CIP CIP

20,16 s DPH
Roztomilá trojdielna súprava CIP CIP vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti zdobená výšivkou vtáčikov. Dupačky stiahnuté do sedielka. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka vtáčikov podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky.

1085 Súprava MARKO

23,10 s DPH
Zamatová súprava MARKO je ideálna na bežné nosenie, ale aj sviatočné príležitosti.  Polodupačky majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. V dolnej časti uzavreté nohy stiahnuté pružnými manžetkami. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.  

1088 Súprava MAJO

23,10 s DPH
Klasická zamatová súprava Majo na bežné nosenie. Dupačky majú zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky, čím sa uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1090 Súprava ZAJKO

13,00 s DPH
Zamatová súprava Zajko s výšivkou je vhodná nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne slávnostnejšie príležitosti. Dupačky majú zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky, čím sa uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1092 Zamatová súprava ZAMKO

31,5032,89 s DPH
Trojdielna dojčenská zamatová súprava Zamko - mäkký plyš. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky a rukávmi ukončenými zhrňovacími pružnými manžetkami. Dupačky rozopínateľné na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčujú obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Čiapka na uväzovanie z príjemného zamatového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka a nepadá. Biela súpravička s milou výšivkou so striebornými prvkami pôsobí jemne a elegantne.

1094 Zamatová súprava ZITKA

37,67 s DPH
Trojdielna dojčenská zamatová súprava Zitka z mäkučkého plyšu. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky a rukávmi ukončenými pružnými manžetkami. Zdobený organzovými volánmi a malými kvietočkami s drobnými kamienkami. Nohavice majú pružný široký pás, ktorý netlačí bruško dieťatka a dá sa v prípade potreby zhrnúť. Ukončené sú celými chodidlami s gumou okolo päty. Nasúvacia čiapka z príjemného zmesového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka a nepadá.

1807 Súprava ZAJKO

19,32 s DPH
Roztomilá trojdielna súprava Zajko vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti. Dupačky stiahnuté do sedielka. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka zajačikov podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky.

1812 Súprava ŽIRAFKA S VRECKOM

20,16 s DPH
Pásikavá kojenecká súprava Žirafka s vreckom z kvalitnej 100% organickej bavlny. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Dupačky sú ozvláštnené výšivkou žirafky a veľkým vreckom. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Čiapka na uväzovanie.

1813 Súprava MÉĎA

32,05 s DPH
Jemnučká oteplená súprava Méďa vhodná do zimného počasia. Polodupačky s celou ťapkou majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. Bundička má kapucňu s uškami, zapínanie vpredu na zips s ochranou na bradu. Teplá huňatá podšívka. Súčasťou súpravy sú rukavičky.

1816 Súprava MOTÝLIK

21,00 s DPH
Jemná roztomilá chlapčenská súprava Motýlik vhodná aj do krstu zo 100% organickej bavlny. Body s motýlikom majú rukávy ukončené do manžetky, zapínanie medzi nožičkami na patentné gombíky. Polodupačky s uzavretými nožičkami a pružným pásom, ktorý netlačí bruško dieťatka. Elegantná vestička na patentné gombíky a čiapočka na uväzovanie.

1818 Súprava FOUR

21,00 s DPH
Súprava FOUR - (košieľka, čiapka, polodupačky, tielkové body) zo 100% organickej bavlny. Polodupačky s uzavretými nožičkami a širokým pružným pásom, ktorý netlačí bruško dieťatka. Bavlnená košieľka na preklad, zapínanie na ramienkach, možnosť otočiť rukáv ako rukavičku. Tielkové body z hladkej bavlny, v dolnej časti zapnutie na dva patentné gombíky. Čiapka na zaväzovanie. Košieľka a čiapočka sú ozdobené rovnakou vyšívanou madeirou.

1826 Súprava SAMKO

19,32 s DPH
Jemnučká trojdielna súprava Samko vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti z kvalitnej 100% bavlny. Dupačky s výšivkou z vnútornej strany podlepené ochrannou látkou. Na ramenách a medzi nožičkami zapínanie na patentné gombíky zjednoduší obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Kabátik s okrúhlym golierom tiež so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky. Súpravu zdobí výšivka sloníka pre šťastie.

Súpravy dupačkové a polodupačkové