Zobrazených 1–12 z 38 výsledkov

1065 Súprava CIP CIP

20,16 s DPH
Roztomilá trojdielna súprava CIP CIP vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti zdobená výšivkou vtáčikov. Dupačky stiahnuté do sedielka. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka vtáčikov podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky.

1085 Súprava MARKO

23,10 s DPH
Zamatová súprava MARKO je ideálna na bežné nosenie, ale aj sviatočné príležitosti.  Polodupačky majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. V dolnej časti uzavreté nohy stiahnuté pružnými manžetkami. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.  

1088 Súprava MAJO

23,10 s DPH
Klasická zamatová súprava Majo na bežné nosenie. Dupačky majú zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky, čím sa uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1090 Súprava ZAJKO

13,00 s DPH
Zamatová súprava Zajko s výšivkou je vhodná nielen na bežné nosenie, ale aj na rôzne slávnostnejšie príležitosti. Dupačky majú zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky, čím sa uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Kabátik s výšivkou vpredu má zapínanie na patentné gombíky. Rukávy ukončené zhrňovacími manžetkami. Čiapočka na uväzovanie, všetko z mäkkého plyšu.

1092 Zamatová súprava ZAMKO

31,5032,89 s DPH
Trojdielna dojčenská zamatová súprava Zamko - mäkký plyš. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky a rukávmi ukončenými zhrňovacími pružnými manžetkami. Dupačky rozopínateľné na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčujú obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Čiapka na uväzovanie z príjemného zamatového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka a nepadá. Biela súpravička s milou výšivkou so striebornými prvkami pôsobí jemne a elegantne.

1094 Zamatová súprava ZITKA

37,67 s DPH
Trojdielna dojčenská zamatová súprava Zitka z mäkučkého plyšu. Kabátik so zapínaním na patentné gombíky a rukávmi ukončenými pružnými manžetkami. Zdobený organzovými volánmi a malými kvietočkami s drobnými kamienkami. Nohavice majú pružný široký pás, ktorý netlačí bruško dieťatka a dá sa v prípade potreby zhrnúť. Ukončené sú celými chodidlami s gumou okolo päty. Nasúvacia čiapka z príjemného zmesového materiálu pekne obopne hlavičku dieťatka a nepadá.

1646 Súprava LUJZA

29,4031,92 s DPH
Dojčenská súprava LUJZA je set poldupačiek, bodíkov a čiapky z príjemnej bavlny s vrúbkovanou štruktúrou. Takýto set by nemal chýbať v šatníku vášho bábätka.

1796 Súprava ALFÍK

24,78 s DPH
Dojčenská súprava ALFÍK je set poldupačiek, bodíkov a čiapky z príjemnej bavlny s vrúbkovanou štruktúrou. Body majú roztomilú výšivku medveďa, ktorá je podšitá tak aby neprichádzala do kontaktu s telíčkom dieťatka z rubovej strany. Zapínanie na oboch ramenách a v rozkroku má patentné gombíky. Nasúvacia čiapka má všité rozkošné ušká. Poldupačky  majú v páse všitú mäkkú gumu.  Takýto set by nemal chýbať v šatníku vášho bábätka.

1797 Súprava WAFLÍK

34,8636,12 s DPH
Dojčenská súprava WAFLÍK je set kabátika, polodupačiek, bodíkov a čiapky z príjemnej bavlny s vrúbkovanou štruktúrou, ktorá nesmie chýbať v šatníku vášho bábätka. Kabátik s kapucňou a vyšitými uškami je po celom obvode lemovaný. Zadný diel kabátika je mierne predlžený, zapínanie má na patentné gombíky. Body majú roztomilú výšivku medveďa, ktorá je podšitá tak aby neprichádzala do kontaktu s telíčkom dieťatka z rubovej strany a zapínanie na oboch ramenách aj v rozkroku na patentné gombíky. Nasúvacia čiapka má všité rozkošné ušká. Polodupačky so všitou mäkkou gumou v páse majú uzavreté nožičky.

1807 Súprava ZAJKO

19,32 s DPH
Roztomilá trojdielna súprava Zajko vhodná do pôrodnice, ale aj na rôzne príležitosti. Dupačky stiahnuté do sedielka. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Výšivka zajačikov podlepená z rubovej strany ochrannou látkou – nedráždia citlivú pokožku vášho dieťatka. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Podšitá čiapka ochráni hlavičku v mieste výšivky. Uväzovanie stiahnutím šnúrky.

1812 Súprava ŽIRAFKA S VRECKOM

20,16 s DPH
Pásikavá kojenecká súprava Žirafka s vreckom z kvalitnej 100% organickej bavlny. Kabátik s okrúhlym golierom so zapínaním na patentné gombíky môže slúžiť aj ako košieľka pod dupačky. Dupačky sú ozvláštnené výšivkou žirafky a veľkým vreckom. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky uľahčuje obliekanie, vyzliekanie a prebaľovanie dieťatka. Čiapka na uväzovanie.

1813 Súprava MÉĎA

Original price was: €32,05.Current price is: €16,80. s DPH
Jemnučká oteplená súprava Méďa vhodná do zimného počasia. Polodupačky s celou ťapkou majú v pase mäkký pružný pás, ktorý netlačí bruško dieťatka. Bundička má kapucňu s uškami, zapínanie vpredu na zips s ochranou na bradu. Teplá huňatá podšívka. Súčasťou súpravy sú rukavičky.

Súpravy dupačkové a polodupačkové