Zobrazených 1–12 z 52 výsledkov

1043 Body s čiapkou MIKULÁŠ

14,70 s DPH
Dvojdielna súpravička body s čiapkou MIKULÁŠ zo 100% bavlny. Nasúvacia čiapka doplnená lemom z umelej kožušiny zo 100% polyesteru a brmbolcom. Body pre malých mikuláškov s okrúhlym lemovaným výstrihom. Zapínanie na oboch ramenách pomocou patentných gombíkov. Vpredu výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou. Dlhé rukávy ukončené pružnými manžetkami a zapnutie v dolnej časti na dva patentné gombíky.  

763DR Body SLONÍK

10,9211,76 s DPH
Body s dlhým rukávom z kvalitnej organickej bavlny. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Vpredu výšivka sloníka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou.

764 Body LOVELY BEAR

10,9211,76 s DPH
Body s dlhým rukávom z kvalitnej organickej bavlny. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Vpredu výšivka medvedíka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou.

765KR Body ANTI krátky rukáv

9,24 s DPH
Body ANTI z kvalitnej bavlny s krátkym rukávom. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Produkt obsahuje ióny striebra.

766DR Body ANTI

10,90 s DPH
Body ANTI z kvalitnej bavlny s dlhým rukávom. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Produkt obsahuje ióny striebra.

805 Body s dlhým rukávom

7,1410,92 s DPH
Klasické body s dlhým rukávom z kvalitnej organickej bavlny teraz v rôznych farebných odtieňoch. Body má zapínanie na ramienkach na patentné gombíky a medzi nožičkami. Sú vhodné na ďalšiu potlač/maľovanie.

806 Body s krátkym rukávom

6,729,24 s DPH
Letné body s krátkym rukávom z kvalitnej 100% organickej bavlny. Zapínanie na oboch ramienkach a medzi nôžkami na patentné gombíky. Sú vhodné na ďalšiu potlač/maľovanie.

807 Tielkové body

5,046,72 s DPH
Tielkové body bez rukávov z jednofarebnej hladkej 100% organickej bavlny vhodné pre citlivú pokožku vášho bábätka. V dolnej časti zapnutie na dva patentné gombíky, ktoré umožňujú jednoduché obliekanie a vyzliekanie. Sú praktické a vhodné pre každodenné nosenie.

808 Tielkové body perforované

4,495,33 s DPH
Tielkové body perforované sú vyrobené zo 100% organickej bavlny. Zaujmú predovšetkým svojím perforovaním, vďaka čomu zabezpečia maximálnu priepustnosť vzduchu aj v tie najteplejšie letné dni. Praktické rozopínanie v spodnej časti na 2 patentné gombíky zjednoduší obliekanie či prebaľovanie. V prípade biele verzie je materiál vrúbkovaný so vzorom srdiečka bez perforovania. Jedná sa však tiež o tenučký materiál vhodný v letnom období.

810 Bavlnené tielko

5,047,14 s DPH
Bavlnené tielko z organickej 100% bavlny pre chlapcov aj dievčatá. Kvalitné a jednofarebné detské tielko bez rukávov. Dostupné v štyroch farbách.

917 Body ZEBRIČKA

Original price was: €9,11.Current price is: €6,00. s DPH
Body ZEBRIČKA so stojačikom zo zateplenej bavlny. Vhodné na chladnejšie dni. Zapínanie pri krku na jednom ramienku a medzi nožičkami na patentné gombíky. Konce rukávov ukončené do patentu.  

922 Body STAMP

Original price was: €10,20.Current price is: €5,00. s DPH
Body z hrubšieho pružného materiálu. Pre ľahšie obliekanie/vyzliekanie zapínanie pri krku a medzi nožičkami na patentné gombíky, lemované. Na prednom diely aplikácia-výšivka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou.  

Body