Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

7040 Svadobný vankúš

21,42 s DPH
Svadobný vankúš vyrobený zo 100% polyesteru. Po celom obvode našitá saténová krajka. V strede vyšité srdce z kvetov a pod ním nadpis v bielej farbe - Novomanželia. Uprostred srdiečka zlaté obrúčky a mašlička, na ktorej konce sa navliekajú snubné prstienky. Romantická a elegantná svadobná dekorácia.

7041 Svadobné podbradníky SINGL

17,22 s DPH
Svadobné podbradníky SINGL sú symbolickým a dekoratívnym prvkom, ktoré pridajú osobný dotyk k vašej svadobnej oslave. Podbradníky sú vyrobené z bieleho saténu, ktorý je elegantný a hladký materiál - často používaný na svadobné doplnky a oblečenie. Po celom obvode saténová krajka. V jednom balení sa nachádzajú 2 kusy - v ružovej a modrej farbe s nadpismi Ženích a Nevesta. Pod nadpismi sú vyšité zlaté obrúčky. Podbradníky sú na viazanie okolo krku.

7043 Svadobný podbradník DUO

33,60 s DPH
Svadobný podbradník DUO je symbolickým a dekoratívnym prvkom, ktorý pridá osobný dotyk k vašej svadobnej oslave. Podbradník je vyrobený z bieleho saténu, ktorý je elegantný a hladký materiál často používaný na svadobné doplnky a oblečenie. Podbradník je špeciálne určený pre manželku a manžela, ktorí sú spojení týmto krásnym doplnkom v tvare srdca. Na podbradník sa vyšíva meno ženy a muža. Mená môžu byť vyšívané zlatými, striebornými, svetloružovými, svetlomodrými alebo zelenými nitkami podľa vašich predstáv a farieb, ktoré sa hodia k celkovej farebnej schéme svadby. V spodnej časti podbradníka sú vyšívané hrdličky a prstene ako romantický symbol spojený so svadbou a manželstvom. Medzi menami snúbencov je vyšité motto v nasledovnom znení: "nech sa vaše srdcia navždy spoja a už nikdy nerozdvoja.

7047 Svadobný vankúš SEBI

19,74 s DPH
Svadobný vankúš SEBI je vyrobený zo 100% polyesteru s vyberateľným vnútrom. Po celom obvode našitá saténová krajka. Možnosť ďalšieho zdobenia (maľovanie, vyšívanie a pod.) Romantická a elegantná svadobná dekorácia.

Svadobné podbradníky a vankúše