Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

1333 Nohavice Šporťáky (Šušťákové nohavice)

11,90 s DPH
Nepremokavé podšité pohodlné nohavice do daždivých chladných jesenných aj zimných dní – ochránia aj zahrejú. Podšívka zo 100% organickej bavlny príjemná na dotyk s pokožkou. V pase aj v dolnej časti nôh stiahnuté všitou mäkkou gumou, po stranách funkčné vrecká a čiastočná regulácia obvodu pásu šnúrkou.

1338 Športové nohavice PLAYER

13,30 s DPH
Športové nohavice z pružného zmesového materiálu bavlny a polyesteru. Nohavice majú dve funkčné vrecká a podšité efektné rozstrihy v oblasti nôh, ktoré vyzdvihujú zaujímavú štruktúru rubovej strany materiálu. Pohodlnosť zabezpečuje pružný pás s gumou a regulovateľným obvodom pomocou šnúrky. V dolnej časti ukončené do paspulky, v zadnej časti veľká výšivka.

1342 Nohavice RONY (softshell)

18,9021,42 s DPH
Športové nohavice RONY vyrobené z kvalitného materiálu softshell s TPU. Vrátane toho, že je materiál elastický a príjemný na dotyk obsahuje ďalšie vlastnosti ako odpudzovanie vody (nepremokavosť) a odolnosť voči vetru. V páse sú zakončené patentom, ktorý je doplnený o mäkkú gumu. Tú je možné regulovať podľa potreby.  Po stranách funkčné vrecká. V dolnej časti záložka, čiastočne stiahnutá gumičkou. Na nohaviciach sú našité bezpečnostné reflexné prvky. Vnútorná strana materiálu je zateplená krátkym vlasom (flisom). Vhodné do každého počasia.

2208 Nohavice ANDY – jednofarebné

10,90 s DPH
Jednofarebné elastické nohavice zo zmesového materiálu s mäkkou gumou v pase. ANDY sú kvalitné nohavice pripomínajúce rifle.  Zdobené výrazným štepovaním a vzadu majú dve funkčné vrecká. V dolnej časti nohy stiahnuté mäkkou gumičkou. Prekvapia svojou pružnosťou, čo je pri pohybe bábätka veľkou výhodou.

2208P Nohavice ANDY – potlač

11,76 s DPH
Vzorované elastické nohavice zo zmesového materiálu s mäkkou gumou v pase. ANDY sú kvalitné nohavice pripomínajúce rifle.  Zdobené výrazným štepovaním a vzadu majú dve funkčné vrecká. V dolnej časti nohy stiahnuté mäkkou gumičkou. Prekvapia svojou pružnosťou, čo je pri pohybe bábätka veľkou výhodou.

2214 Nohavice SKATE

16,38 s DPH
Chlapčenské nohavice zo zmesového materiálu (96% bavlna, 4% elastan) s mäkkou gumou v páse. Po stranách dve funkčné vrecká. V dolnej časti vyhrňovacie manžety, ktoré umožňujú skracovať aj predlžovať dĺžku nohavíc podľa potreby. Celé nohavice zvýrazňuje ozdobné štepovanie.

2217 Nohavice FREESTYLE

12,6013,58 s DPH
Športové nohavice zo 100% zateplenej bavlny s efektnou termotransférovou potlačou. V dolnej časti a v páse ukončenie do pružného rebrového lemu, pričom v pase je všitá guma. Na prípadnú reguláciu obvodu pása poslúžia šnúrky na uväzovanie.

2219 Nohavice ROBKO

11,2112,60 s DPH
Pohodlné nohavice slimkového (úzkeho) strihu z kvalitného materiálu s rebrovaným vzorom ukončené na nohách do pružnej manžetky. Zdobené ozdobným štepovaním a našitými gombíkmi. Na bočnej strane malé funkčné vrecko, v páse všitá mäkká guma.