Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

1895 Letná súprava KAMILKO

19,3221,42 s DPH
Súprava KAMILKO je elegantná letná súprava z kvalitného rebrovaného úpletu. Tričko s jemnou celoplošnou potlačou má krátky rukáv, nízky stojačik vo výstrihu a krátku legu s dvoma kovovými gombíkmi na zapínanie. Šortky majú elastický pás s tunelovým sťahovaním.

1896 Letná súprava ARTUR

17,6419,74 s DPH
Súprava Artut je športová letná súpravička z kvalitného rebrovaného úpletu. Tričko má krátky rukáv, nízky stojačik vo výstrihu a krátku legu s dvoma kovovými gombíkmi na zapínanie. Šortky majú elastický pás s tunelovým sťahovaním.

1898 Súprava KASPER

20,5822,68 s DPH
Súprava KASPER je športová súprava z kvalitného rebrovaného úpletu. Body majú rozopínanie pri krku na dva gombíky a v spodnej časti sa rozopínajú pomocou dvoch patentných gombíkov. Rukávy sú zakončené pružnými manžetami. Manžetky sú aj spodnej časti nohavíc. Pásec v nohaviciach má šnúrku na dodatočnú reguláciu jeho obvodu.

983 Body FÉLIX

14,2815,96 s DPH
Body FÉLIX sú letné elegantné body s potlačou. Body sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny. Šijú sa v dvoch prevedeniach, tmavomodré s bielou potlačou kotvičiek a biele s tmavomodrou potlačou lodičiek. Body majú golierik a rozopínanie pozdĺž celej prednej časti na patentné gombíky. Na výber z dvoch verzií: krátky alebo dlhý rukáv.