Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

1887 Súprava TINKA

22,2623,52 s DPH
Trojdielna súprava TINKA z 100% organickej bavlny. Body s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom zdobený mašličkou. Zapínanie na oboch ramenách a medzi nožičkami pomocou patentných gombíkov.  Nohavice so širokým pružným pásom, ktorý netlačí bruško s jemnou tylovou sukničkou. Uzavreté nožičky zdobené mašličkami. Pružná čelenka zo zmesového materiálu 96% bavlna, 4% elastan zdobená tylovou ružičkou s kamienkom.

1895 Letná súprava KAMILKO

19,3221,42 s DPH
Súprava KAMILKO je elegantná letná súprava z kvalitného rebrovaného úpletu. Tričko s jemnou celoplošnou potlačou má krátky rukáv, nízky stojačik vo výstrihu a krátku legu s dvoma kovovými gombíkmi na zapínanie. Šortky majú elastický pás s tunelovým sťahovaním.

1896 Letná súprava ARTUR

17,6419,74 s DPH
Súprava Artut je športová letná súpravička z kvalitného rebrovaného úpletu. Tričko má krátky rukáv, nízky stojačik vo výstrihu a krátku legu s dvoma kovovými gombíkmi na zapínanie. Šortky majú elastický pás s tunelovým sťahovaním.

1898 Súprava KASPER

20,5822,68 s DPH
Súprava KASPER je športová súprava z kvalitného rebrovaného úpletu. Body majú rozopínanie pri krku na dva gombíky a v spodnej časti sa rozopínajú pomocou dvoch patentných gombíkov. Rukávy sú zakončené pružnými manžetami. Manžetky sú aj spodnej časti nohavíc. Pásec v nohaviciach má šnúrku na dodatočnú reguláciu jeho obvodu.