Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

509 Fusak ŽANET

80,22 s DPH
Elegantný fusak ŽANET pre najmenších vhodný do hlbokého kočíka, autosedačky alebo vajíčka. Vďaka ozdobnému nariaseniu látky a využitím jej plastického vzhľadu s doplnením strieborných plastových trblietavých doplnkov celý fusak pôsobí elegantne a luxusne. Vrchný materiál je 100% prešívaný nepremokavý polyester, vnútornú časť tvorí antibakteriálne rúno. Podšívka je zložená z mäkučkého chlpatého polyesteru. Kapucňa aj vrchná časť fusaku sa v chladnom počasí dá stiahnuť pomocou brzdičiek, vďaka čomu bude dieťatko perfektne chránené. Fusak je univerzálny a kompatibilný s takmer všetkými kočíkmi. Vhodný pre deti do 6-7 mesiacov.

510 Fusak ZARO

84,42 s DPH
Exkluzívny fusak ZARO pre najmenších vhodný do hlbokého kočíka, autosedačky alebo vajíčka. Zdobený odnímateľnou umelou huňatou kožušinou a milučkou výšivkou. Vrchný materiál 100% prešívaný polyester. Vnútornú časť tvorí antibakteriálne termo rúno a podšívka je z mäkučkého chlpatého polyesteru. Vďaka precíznemu strihu je univerzálny a kompatibilný takmer so všetkými kočíkmi. Vhodný pre deti do 6-7 mesiacov. Celková dĺžka 80cm, šírka 43cm a  samozrejmosťou sú otvory na popruhy. Vrchná časť variantu s kožušinou je odzipsovateľná. Ak vo vajíčku nepotrebujete dieťatko chrániť pred zlým počasím, môžete prevrátiť kapucňu a obopnúť ju na vajíčko. Tak vám kapucňa nebude prekážať a zároveň sa fusak zafixuje k vajíčku. Odporúčame v takomto prípade odzipsovať kožušinku z kapucne dole, aby sa vám zbytočne nepoškodila a mohla vám slúžiť čo najdlhšie. Kapucňa aj vrchná časť fusaku sa naopak v chladnom počasí dá stiahnuť pomocou brzdičiek, vďaka čomu bude dieťatko perfektne chránené.

511 Fusak ERIK

67,20 s DPH
Exkluzívny fusak ERIK pre najmenších vhodný do hlbokého kočíka (vaničky), autosedačky alebo vajíčka. Zdobený odnímateľnou umelou huňatou kožušinou. Vrchný materiál 100% polyester. Vnútornú časť tvorí antibakteriálne termo rúno a podšívka je z mäkučkého chlpatého polyesteru. Vďaka precíznemu strihu je univerzálny a kompatibilný takmer so všetkými kočíkmi. Vhodný pre deti do 18 mesiacov. Zásluhu na tom má dolná časť, ktorú môžete rozzipsovať a tak ho môžete využiť aj pri starších detičkách. Celková dĺžka 90cm, šírka 45cm a samozrejmosťou sú otvory na popruhy.