Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

1051 Čiapka BABY

3,73 s DPH
Pohodlná a zároveň praktická čiapka z 96% organickej bavlny a 4% elastanu. Čiapočka je pružná a dobre drží tvar. 4cm záložka chráni uši a horná časť neprehrieva hlavu dieťatka - pekne k nej priľne. Čiapka bez uväzovania len na nasúvanie.

1736 Mikina s čiapočkou TRINITY

19,7421,00 s DPH
Mikina s čiapkou TRINITY je set ideálny na bežné nosenie, ktorý zahŕňa bavlnenú štýlovú trojfarebnú mikinu a čiapku. Mikina má v spodnej časti a na dlhých rukávoch manžety. Je vyrobená z teplákoviny, ktorá je zateplená z rubovej strany. Jej zapínanie je zabezpečené pomocou patentných gombíkov, ktoré dotvárajú celkový vzhľad mikiny. Tento set je skvelou voľbou na chladnejšie počasie, pretože spoľahlivo ochráni vaše detičky pred chladom. Mikina je navyše ozdobená nášivkou richelieu, čo dodáva celému setu sofistikovaný vzhľad. Čiapka z tohto setu je jednoduchá "našuchovačka", ktorá ochráni hlávku pred chladom a zároveň dotvára jednotný vzhľad. Mikinu je možné zladiť so súpravou KASPER.

1898 Súprava KASPER

21,8423,94 s DPH
Súprava KASPER je športová súprava z kvalitného rebrovaného úpletu. Body majú rozopínanie pri krku na dva gombíky a v spodnej časti sa rozopínajú pomocou dvoch patentných gombíkov. Rukávy sú zakončené pružnými manžetami. Manžetky sú aj spodnej časti nohavíc. Pásec v nohaviciach má šnúrku na dodatočnú reguláciu jeho obvodu.