Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

1830 Súprava VRABČEK

19,32 s DPH
Malinká súpravička pre malinké detičky. Komplet zo 100% mäkučkej organickej bavlny. Polodupačky s uzavretou nôžkou a pružným pásom, ktorý netlačí bruško dieťatka. Košieľka na preklad s malou výšivkou vrabčekov - možnosť otočiť rukáv ako rukavičku. Tielkové body z hladkej bavlny, v dolnej časti zapnutie na dva patentné gombíky. Čiapka na uväzovanie.

1861 Súprava EMMA

21,84 s DPH
Kojenecká 3 dielna súprava z kvalitnej 100% bavlny s potlačou strieborných bodiek. Body s dlhým rukávom a ozdobným lemom na rukávoch. Zapínanie na ramienkach a medzi nožičkami na patentné gombíky. Dupačky majú na zadočku krásne riasené volániky. Na hrudníku a na nožičkách malé mašličky. Pre ľahšie prebaľovanie sa medzi nožičkami zapínajú na patentné gombíky. Čiapočka na uväzovanie.

749 Súprava BABULIK

20,16 s DPH
Štvordielna súprava zložená z kabátika, dupačiek, bodov a čiapky. Vhodná je do krstu, ale aj na bežné nosenie. Dupačky majú pre ľahšie prebaľovanie na ramenách a medzi nožičkami zapínanie na patentné gombíky. Na prednej strane nášivka srdiečok podlepená z vnútornej strany ochrannou látkou. Kabátik s výšivkou srdiečok a hladké biele body s dlhým rukávom so zapínaním na plieckach na patentné gombíky. Čiapočka s nášivkou srdiečok na viazanie.

750 Súprava SLIMO

20,16 s DPH
Súprava SLIMO pre nedonosené detičky. Tento setík je určený pre našich najmenších drobčekov. Súprava obsahuje body s dlhým rukávom. Zapínanie na oboch ramenách a medzi nožičkami pomocou patentných gombíkov. Dupačky s výšivkou slimáčikov, z vnútornej strany podlepená ochrannou látkou. Pre ľahšie prebaľovanie sú medzi nôžkami rozopínateľné. Kabátik má v spodnej časti malú výšivku slimáka a zapínanie na patentné gombíky. Čiapočka na uväzovanie.

763DR Body SLONÍK

10,0810,92 s DPH
Body s dlhým rukávom z kvalitnej organickej bavlny. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Vpredu výšivka sloníka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou.

764 Body LOVELY BEAR

10,0810,92 s DPH
Body s dlhým rukávom z kvalitnej organickej bavlny. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Vpredu výšivka medvedíka podlepená z rubovej strany ochrannou látkou.

765KR Body ANTI krátky rukáv

9,24 s DPH
Body z kvalitnej bavlny s krátkym rukávom. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Produkt obsahuje ióny striebra.

766DR Body ANTI

10,50 s DPH
Body z kvalitnej bavlny s dlhým rukávom. Pohodlné zapínanie na preklad patentnými gombíkmi. Jednoduchá manipulácia pri obliekaní bábätka. Produkt obsahuje ióny striebra.

775 Polodupačky KLASIK

6,72 s DPH
Produkt 775 sú klasické polodupačky zo 100% organickej bavlny s uzavretými nožičkami a širokým pružným pásom, ktorý netlačí bruško dieťatka. Ideálne na bežné nosenie, ako aj na spinkanie. Výborné do kombinácie s detským body.