Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

1062 Spací vak HVIEZDIČKA

23,10 s DPH
Spací vak hviezdička je vyrobený z príjemného materiálu so žakarovým vzorom. Samotné spracovanie materiálu navyšuje jeho hrejivosť pridaním polyesteru medzi dve vrstvy bavlny. V prednej časti zapínanie na zips s ochranou na bradu. Celá predná časť zdobená vyšívanou aplikáciou mesiačika a hviezdičiek.

1063 Spací vak MAZLÍK

19,32 s DPH
Spací vak Mazlík zo 100% bavlny s potlačou zabezpečí pohodlný spánok vášho malého drobčeka. V prednej časti sa nachádza praktické zapínanie na zips, ktoré je vybavené ochranou na bradu. Toto zipsové zapínanie nie len zabezpečí jednoduché obliekanie a vyzliekanie spacieho vaku, ale aj chráni citlivú kožu na brade vášho dieťatka. Určené na teplejšie obdobie - jar, leto.

2400 Vak na spanie MÉĎA

32,3435,28 s DPH
Tepľučký a mäkučký vak na spanie Méďa je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Vrch a vnútorná strana produktu tvorí kvalitná organická bavlna, v ktorej sa vaše bábätko bude cítiť príjemne. 100% polyesterové rúno tvorí výplň, ktorá je vhodná aj pre alergikov. Pre ľahšie obliekanie a vyzliekanie je po celej dĺžke zips a po stranách 2 záložky s patentnými gombíkmi na prípadnú reguláciu obvodu hrude. Ideálny pre zimné a prechodné obdobie.

2401 Vak na spanie STAR

29,8233,60 s DPH
Teplučký a mäkučký vak na spanie STAR je vyrobený z kombinácie bavlny a polyesteru. Vrch a vnútorná strana produktu tvorí kvalitná organická bavlna, v ktorej sa vaše bábätko bude cítiť príjemne. 100% polyesterové rúno tvorí výplň, ktorá je vhodná aj pre alergikov. Pre ľahšie obliekanie po celej dĺžke zips s krytkou na ochranu brady. Ideálny pre zimné a prechodné obdobie.

2407 Spací vak ALIN

18,9021,84 s DPH
Spací vak ALIN je vyrobený z príjemného materiálu so žakárovým vzorom. Samotné spracovanie materiálu navyšuje jeho hrejivosť pridaním polyesteru medzi dve vrstvy bavlny. V prednej časti zapínanie na zips s ochranou na bradu. Celá predná časť je zdobená DGT potlačou.

2408 Zateplený vak PERINBABKA

25,6232,76 s DPH
Bavlnený zateplený vak Perinbabka na spanie so 100% antibakteriálnym polyesterovým rúnom. Zabezpečí pohodlie a hrejivé tepľúčko pre vaše dieťatko. Môže slúžiť aj ako domáce oblečenie, ktoré ochráni pred chladom napríklad pri hre na podlahe. Nôžky viete pomocou pružných manžetiek jednoduchým zhrnutím uzatvoriť. Okrem toho má vak na oboch ramenách reguláciu na nastavenie potrebnej dĺžky pre vaše dieťatko a tak sa dá povedať, že porastie s vaším drobcom. Vonkajšia vrstva a podšívka vaku je zo 100% bavlnenej látky. Výplň pozostáva z rúna, ktoré tvorí bioaktívna polyesterová striž s iónmi striebra implementovaných priamo do hmoty. Tým je zaručené, že sa v teplom a vlhkom prostredí nemnožia baktérie a vírusy a rúno tak má antibakteriálne vlastnosti. Zároveň má dobrú priedušnosť. Vak má v prednej časti všitý obojsmerný zips so všitou ochranou.